Nie ogarniam. | manka | e-blogi.pl
Pokaż mi jak dbać o siebie samą...
Nie ogarniam. 2017-04-19

Mam w sobie tyle uczuć, że aż ciężko mi to samej ogarnąć. Od grudnia minęło tyle czasu, a wydaje mi się, że lepiej było zaraz po naszym rozstaniu. Odnoszę wrażenie, że wcale mi się nie poprawia, a wręcz przeciwnie. Jest tylko gorzej.
I tęsknię. No, kurwa tęsknię. Chcę Cię obok. Dałeś mi więcej niż ktokolwiek. Ciepła, prostoty, akceptacji, zrozumienia. Chcę Cię obok, bo tylko Tobie mogę powiedzieć o wszystkim co mam w sobie. Dobrze mi z Tobą było. I płaczę. Nadal płaczę.
Jednocześnie, nie lubię Cię. Bo spieprzyłeś wszystko, co Ci z siebie dałam. Spieprzyłeś mnie jeszcze bardziej, niż byłam spieprzona. Zabrałeś mi więcej niż ktokolwiek inny. Zrobiłeś mi ogromny bałagan w głowie. I znów płaczę.

Ciężko mi znaleźć równowagę. Nadal jesteś zajebiście ważny w moim życiu. Ale, nie chcę Cię gloryfikować, bo jesteś chujem i egoistą.

Spotkałam Przyjaciela. Pokochałam Przyjaciela. Próbowałam uratować Przyjaciela. Zostawiłam Przyjaciela. Musiałam.

I to, kurwa, boli najbardziej.


Dodaj komentarz


Manka. 2017-04-20

Dziękuję. Po to powstał. Żeby pisać te myśli, które ciężko wypowiedzieć na głos.

Idzys 2017-04-20

Dziękuję, Tobie również. Pięknie piszesz bloga, szkoda, ze w nim tyle smutku.

Manka. 2017-04-20

Mój cały czas wypełnia praca, bo nie chcę siedzieć w domu i użalać się nad sobą jak to mi źle. Wolę wypełnić ten czas pracą.
Co do wieku - wydaje mi się, że nie ma to znaczenia ile ma się lat. Każdy zasługuje na miłość i szczęście, nie uważam żeby wiek był przeszkodą. :)
Internet ułatwia kontakty z ludźmi, a wariata można spotkać wszędzie - i w internecie i w realu. Kwestia tego jak się trafi...
Życzę powodzenia w poszukiwaniach :)

Idzys 2017-04-20

To życzymy sobie szczęścia, ponieważ również jestem w trakcie szukania miłości. Tyle, że jestem kobietą grubo po 30tce i mój cały czas pochłania praca, pozostają mi środki wirtualne, a tam różnie z poznaniem bywa

Manka. 2017-04-20

Cały czas próbuje.

Idzys 2017-04-20

To toksyczne. Musisz o nim zapomnieć, wiosna jest, zakochaj sie ponownie :)

Manka. 2017-04-20

I patrzeć jak amfa wyżera mu mózg i niszczy go? Czy na siłę wsadzić na leczenie? Sorry, ale to tak nie działa. Czasem trzeba odpuścić dla własnego bezpieczeństwa.

Idzys 2017-04-20

Jesli to był związek w którym czułam sie najlepiej ze wszystkich dotąd powinnaś przejąć inicjatywę

Manka. 2017-04-20

Czasami sytuacja nie jest zła, ale beznadziejna. To właśnie ten przypadek. Tu żadna miłość nie zwycięży, nie ma opcji. On wybrał własną drogę, nie da jej się zmienić na siłę. Dopóki sam nie będzie chciał tego zmienić, nikt ani nic nie zwycięży.

Idzys 2017-04-20

Walcz o Niego, miłość zawsze zwycięża :)

e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]